Prázdninový dům U včelařů

Jedná se o dvoupatrový dům s menší předzahrádkou a posezením za domem. Prostorná vstupní chodba vás zavede do obývacího pokoje s plochou TV, kde se pohodlně usadí až 10 osob.

Obývací pokoj je průchozí do vybavené kuchyně (myčka, lednice, trouba, sporák, nádobí) s jídelním stolem pro 10 osob. Na chodbě je samostatné wc, schodiště do patra a vstup na menší zastřešenou terasu s posezením, ze které se po několika schodech dostanete ke grilu s lavičkami a do zahrady. 

V druhém patře se nachází chodba, která vede do tří samostatných pokojů a koupelny. V koupelně je wc, dvojumyvadlo, sprchový kout, vana a pračka.

První pokoj je dvoulůžkový s výhledem do ulice. K dispozici je zde malá skříň, noční stolek, věšák a vysunovací úložný prostor v obou postelích. Druhý pokoj je třílůžkový, také s výhledem do ulice. Nachází se zde menší balkón, prostorná šatní skříň, noční stolky a je zde možnost přistýlky. Třetí pokoj je také třílůžkový s prostorným balkónem a výhledem do zahrady. Je stejně velký jako druhý pokoj a najdete zde prostornou šatní skříň, noční stolky a možnost přistýlky. Všechny postele mají nové kvalitní matrace. 

Celý dům je vybaven elektrickými zatemňovacími roletami. Objekt nesdílíte s nikým dalším. Vždy je hostům k dispozici celý dům, včetně posezení ze zadní strany domu a oplocená část zahrady.

U nás v obci bereme ohled na sousedy a noční klid, který je v celé obci dodržován v době 22:00 - 6:00. Vnitřní prostory celého objektu jsou NEKUŘÁCKÉ. Je zde také možnost úschovy jízdních kol v uzamčených prostorách. Parkování je možné ze zadní části pozemku (ulice K Větrolamu) až pro 3 osobní auta.